logo

Portfolio

Portfolio

Fotografia to moje życie, moje hobby, moja pasja. Poświęcam się temu całkowicie, ponieważ uważam, że nie ma nic piękniejszego niż uwiecznianie emocji na fotografiach. Dzięki temu możemy zawsze do nich wrócić, przywołując piękne wspomnienia.
Do każdego zlecenia podchodzę z należytą uwagą i każdy dzień w pracy jest dla mnie wyjątkowy. Przez lata pracy fotografa zebrałem pokaźną porcję zdjęć, z których jestem bardzo dumny. Prezentuję je tutaj jako moje portfolio. Znajdziecie w nim moje najlepsze realizacje: przygotowania, ceremonie, plenery ślubne, przyjęcia weselne, chrzty, sesje narzeczeńskie i wiele innych.
Każda sesja fotograficzna to dla mnie osobna historia. Na fotografiach staram się uchwycić subtelne zdarzenia - szampańską zabawę do białego rana, ale również niezwykłe szczegóły - pełne miłości spojrzenia młodych, zmysłowe tańce, nastrojowe momenty. Do was należy ocena, czy mi się to udaje. Jeśli macie ochotę porozmawiać o wspólnej realizacji sesji zdjęciowej, zapraszam do zakładki kontakt.

Śluby