logo

O mnie

O mnie

Adrian Rykiel fotograf Siedlce

Nazywam się Adrian Rykiel i fotografia to moja pasja. Od kiedy zacząłem przygodę z uwiecznianiem kadrów wiedziałem, że to jest jedyna rzecz, która autentycznie mnie napędza. Otaczający świat jest tak ciekawy, pełen niesamowitych obrazów, które warto zatrzymać, że podnoszenie swoich kwalifikacji jako fotografa jest dla mnie czystą przyjemnością i drogą do tego, aby uwieczniać chwile jeszcze lepiej.
Swoją drogę skierowałem głównie na fotografię ślubną. Świadomość, że te piękne, długo przygotowywane momenty są unikalne i zdarzają się tylko raz tej dwójce ludzi, a jednocześnie są początkiem ich wspólnej drogi, dają ogromną motywację do działania. Tutaj trzeba być dobrym fotografem, ponieważ te ujęcia są niepowtarzalne. Szczególnie cenię sobie precyzyjne fotografowanie detali oraz uwiecznianie emocji, od których w dniu ślubu powietrze aż iskrzy.
Jako fotograf ślubny mam za sobą dziesiątki ceremonii, wesel, sesji plenerowych. Swoimi zdjęciami opowiadam historie - wasze historie. Jeśli zainteresowało was to, co robię, zapraszam do kontaktu. Chętnie porozmawiam o naszym wspólnym projekcie.