logo

Blog

Blog

09 Kwi 2018
01 Kwi 2018
31 Mar 2018

Jak przygotować się do zdjęć w dniu ślubu?

Dzień ślubu to wasz wyjątkowy moment. Pozwólcie, że jako doświadczony fotograf ślubny opowiem, jak przygotować się do zdjęć w dniu ślubu, aby oszczędzić sobie zdenerwowania, a zyskać piękne pamiątki w postaci udanych zdjęć. Ślub to seria niepowtarzalnych momentów. Dzień, w którym kumuluje się mnóstwo emocji: podniosłość chwili, duma, ogromna radość ze szczyptą stresu, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Dla fotografa to doskonała okazja, aby uchwycić te emocje, tak różne, jedna po drugiej. Przygotowania do ślubu To idealny czas, aby […]

01 Lut 2018

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać fotografa ślubnego?   Chcielibyście za kilka lub kilkanaście lat usiąść w domowym zaciszu, otworzyć starannie przygotowany, ciężki album i z rozrzewnieniem wspólnie wspominać ten jeden, wyjątkowy dzień? To oczywiste. Ale żeby ten wzruszający moment nie był za każdym razem związany z poczuciem niesmaku i gorzkimi żartami rodziny, powinniście już dzisiaj dowiedzieć się jak wybrać fotografa ślubnego. Szukanie fotografa ślubnego potrafi spędzić sen z powiek niejednej młodej parze. Jednak zamiast ryzykować nieudane zdjęcia ślubne, polecamy zaopatrzyć się w potrzebną […]

11 Sty 2018

Reportaż ślubny – Marta i Maciej

11 Sty 2018
11 Sty 2018

Reportaż z uroczystości Chrztu Adrianny

Chciałbym przedstawić Wam reportaż z uroczystości Chrztu, którego bohaterką jest piękna Adrianna. Chrzest odbył się w kościele św. Stanisława i Aniołów Stróżów w Zbuczynie, a reportaż rozpocząłem od fotografowania przygotowań w domu rodzinnym. Po ceremonii udałem się do restauracji „Pyszności po Całości” w Siedlcach gdzie odbyło się przyjęcie. Całość Zapraszam do obejrzenia wybranych kadrów z tego pięknego dnia.

10 Sty 2018

Reportaż ślubny – Ewelina i Patryk

Tym razem zapraszam na reportaż ślubny Eweliny i Patryka. Tradycyjnie fotografowanie rozpocząłem od przygotowań aby chwilę później uwiecznić na zdjęciach ceremonię zaślubin Eweliny i Patryka w Parafia Rzymskokatolicka Ducha Świętego w Siedlcach. Później była już tylko zabawa przy hitach które przygotował dla gości Dj Oles.

01 Sie 2017
11 Sty 2017

Reportaż z osiemnastych urodzin Eweliny

Chciałbym przedstawić Wam reportaż z osiemnastych urodzin Eweliny. Impreza osiemnastkowa odbyła się w sali Evita w Skórcu którą poprowadził duet Dj Rooby i NoName. Ten duet to gwarancja dobrej zabawy co można zobaczyć na niżej zaprezentowanym reportażu.